למה MAXI?

מוצרי Maximuscle משתמשים בחדשנות מדעית כדי לעזור לך להשיג את המטרות האישיות שלך. המדענים שלנו עבדו קשה כדי להבטיח שתקבל את מה שאתה צריך כדי למצות את הפוטנציאל שלך. מגוון תוספי התזונה שלנו לספורט כוללים רכיבים מוכחים מדעית כולל חלבון Maximuscle, קריאטין, מיקרונוטריינטים ועוד כדי לתת לך תמיכה מותאמת.

פותח מדעית לצרכים שלך.

מגוון המוצרים שלנו מחולק לארבע קטגוריות המבוססות על יעדי האימון שאליהם אתה רוצה להגיע. כל אחד מהמוצרים שלנו נבנה במומחיות כדי לכלול מרכיבים שמתאימים למטרות שלך, כמו שמירה ובנייה מחדש של השרירים שלך, בניית כוח, הגדלת נפח, או פשוט ירידה במשקל.  המגוון שלנו נותן מענה לכל סוג של מתאמן, בין אם אתה מתאמן כמה פעמים בשבוע ובין אם אתה ספורטאי במשרה מלאה.

מומלץ על ידי מומחים.

Maximuscle הוא מותג חלבוני הספורט המומלץ  בבריטניה, ואנו מספקים מוצרי ספורט מהשורה הראשונה כבר עשרים שנה. היסטוריה עשירה כל כך בתזונת ספורט גרמה לכך שאנו באמת מבינים איך גופם של ספורטאים פועל וכיצד תזונה יכולה לעשות הבדל בהשגת המטרות שלך.

חדשנות היא לב ליבה של מעבדת הביצועים שלנו. אנו עובדים ללא לאות במעבדת ספורט ברמה בינלאומית, עם מומחים מכל תחומי הספורט, כדי להמשיך ולפתח את עולם תזונת הספורט.

תמיד המוצרים המהימנים ביותר.

תהליך הייצור שלנו פועל על פי התקנים המחמירים ביותר. אנו בודקים כל מילימטר של כל מוצר שאנו מייצרים. זה אומר שאתה תמיד יכול להיות בטוח ב-100% באיכות המוצר שאתה קונה. אנו מכירים בכך שכל ספורטאי מצפה לתזונה האיכותית ביותר. Maximuscle מיישם בדיוק את אותם סטנדרטים בכל מוצר, כך שתקבלו את הטוב ביותר.

MAXIאתה, חזק יותר.

המוצרים של MAXI