מרוב שהם טעימים,
לא תרגישו שהם מפווווווצצים בחלבון!

קטגוריה WORRIOR

WIN בחלבון, WIN בטעם.

בדיוק סיימתם אימון או בא לכם לאכול חטיף טעים? הגיע הזמן שתכירו את WIN. חטיפים מלאים בחלבון, בקולגן ובעיקר מפווווווצצים בטעם. חטיפי החלבון של WIN יספקו לכם מנת חלבון טעימה במיוחד במגוון טעמים מעולים לבחירתכם.

בין אם אתם מתאמנים לאורך זמן או סתם רוצים לשמור על המשקל, החטיפים שלנו פשוט יעשו עבורכם את העבודה. השלמת כמות החלבון היומית או סתם נשנוש מהיר בעבודה – טעים יהיה לכם. ומה עם הערכים התזונתיים שאלתם? אנחנו לא מסתירים אותם – אלא שמים אותם בגדול על גבי האריזה כי בזה, אנחנו ממש לא מתביישים.

כשרות

בהשגחת הרבנות הראשית.

ללא טעם לוואי

מקסימום חלבון – מינימום טעם לוואי.

טעים להפליא

כבר לא צריך לסבול בשביל חלבון איכותי!

שעות של שובע

החטיפים תורמים לתחושת שובע של עד 6 שעות.

הכל התחיל בחזון של 2 משפחות. משפחת ״שוויצריה הקטנה״ שבעברה רשת ממתקים שעשתה שם דבר לעצמה בענף המזון ומשפחת ״פארם אקספרס״ מתחום התרופות ללא מרשם ומזון בריאות שאף היא שם דבר בשוק הישראלי.

המוצרים של WIN

הסיפור של WIN

הכל התחיל בחזון של 2 משפחות. משפחת ״שוויצריה הקטנה״ שבעברה רשת ממתקים שעשתה שם דבר לעצמה בענף המזון ומשפחת ״פארם אקספרס״ מתחום התרופות ללא מרשם ומזון בריאות שאף היא שם דבר בשוק הישראלי.

עם השנים ועליית המודעות לבריאות התזונתית, הגורל הפגיש בין 2 המשפחות ויחדיו החליטו להקדיש את מירצם ופועלם לדרך בריאה יותר, דרך חזון של לקיחת מזון לא בריאותי ועתיר סוכר ולהפוך אותו למזון מתוק טעים והכי חשוב בריא בהרבה עם ערכים משובחים: ללא תוספת סוכר, מועשרים בחלבון, בקולגן, בסיבים תזונתיים, בויטמינים ומינרלים ,רכיבים אלו עשו מהפכה בצריכת מזון בריא.

שתי המשפחות שהתאחדו לאחת והתחילו במחשבה לפיתוח מותג מנצח ומשם נולד השם WIN שמטרתו היא לכבוש כל פסגה אפשרית, פסגת האוורסט הינה הפסגה הגבוה ביותר שנכבשה על ידי האדם עד היום ולכן הפכה ללוגו הרשמי של המותג במטרה לכבוש את הפסגות הגבוהות ביותר בשווקים המיועדים למותג.

במהלך החיפושים גילתה הקבוצה שכלל חטיפי החלבון והבריאות הנמכרים בעולם אינם ערבים לחיך וחלקם ממש קשים ללעיסה ולאכילה ובעלי מרקם “קרטוני”. בעקבות זאת, החליטו לעשות מהפך של ממש בתחום ולהמציא ולייצר את החטיף המושלם, טעים, בריא וגם עתיר בחלבון וקלוגן. לאחר שנים של מחקר ופיתוח תחת חיפושים קדחתניים מסביב לעולם בכדי למצוא את הנוסחה המושלמת, הצליחה הקבוצה לפתח ולייצר מוצרים וחטיפי חלבון מופחתי שומן, נטולי סוכר לבן המכילים רק סוכרים טבעיים הפחותים מ-2 גרם לחטיף, וגם להעשירם בקולגן, סיבים תזונתיים וב-20 גרם חלבון לחטיף. הפורמולה והמתכון הייחודי השיק חטיפים טעימים להפליא ממש כמו חטיף שוקולד עם טעם מושחת רק בריא יותר ולא תחושת האשם. בתחילת 2023 השיקה הקבוצה בשוק הישראל את סדרת חטיפי  החלבון WIN שהביא אבן דרך ויתד ראשונה במימוש החזון.

תוך זמן קצר חטיפים אלו מצאו עצמם ברשימת החטיפים הנמכרים ביותר שכן אינם נצרכים רק על ידי ספורטאים אלא גם על ידי בעלי חשק למשהו מתוק וטעים ויחד עם זאת יותר בריא ופחות משמין.

זהו מהפך אמיתי ובשורה בשוק המזון. הקבוצה ממשיכה באופן שוטף ויום יומי אחר חיפושים, בפיתוח מוצרים נוספים בשיתוף מהנדסי המזון המובילים בעולם לייצר מוצרי מזון ושתייה נוספים במטרה אחת בלבד, להגיש אותם לציבור כאשר הם בריאים יותר ולהפוך את WIN למותג הבריא הנמכר והטעים ביותר בשוק.

WIN מנצחים גם בטעם וגם בערכים. הקבוצה הבינה שבזכות הפורמולה המשופרת והמתכון המיוחד, טכניקה עתידנית ואריזה פשוטה ומושכת, אלו שהפכו את סדרת חטיפי החלבון של WIN למובילים בשוק (על פי נתוני סטורנקסט) ניתן להעניק לצרכן מוצר מהפכני דל שומן, נטול סוכר, עתיר חלבון וקלוגן ועוד ועוד והכי חשוב טעים!

הנתונים המרשימים גדלים מחודש לחודש ומעידים על איכות המוצר והטעם שמדבר לכלל השוק. הערכים הטובים והייחודיות שלו בתוספת הטעמים הכובשים גורמים ללקוחות לצרוך שוב ושוב בכל אירוע הן בחידוש אנרגיה לפעילות ספורטיבית והן כפינוק מתוק ובריא ליד הקפה או התה.